Update 14-12-2020
In verband met de aangekondigde maatregelen gaat de VVH-niet-in-de-pub-quiz niet door. Opgeven is daarom niet meer mogelijk.

VVH nodigt jullie van harte uit voor de grote VVH-niet-in-de-pub-quiz! Op woensdag 23 december zullen we online uitvinden wie de meeste kennis heeft van films, muziek, het nieuws en nog veel meer. Maar met alleen kennis kom je er niet. Ook creativiteit zal een belangrijk onderdeel zijn van quiz. Werk samen, heb plezier, wees creatief zeg je confortzone gedag en wellicht winnen jullie de eerste (en hopelijk de laatste) VVH-niet-in-de-pub-quiz!

Inloop vanaf 19:30 uur. Start van de quiz: 20:00 uur

We spelen in teams van maximaal vier personen. Kom (online) samen met het team en volg via een livestream de pubquiz. Dus; zoek vier gezellige mensen bij elkaar, geef je op door onderstaand formulier in te vullen dan zien we elkaar op 23 december!