Aankomend seizoen zal een nieuw team onder de vlag van VVH gaan spelen: de Bechterew-volleybalgroep. 

De groep was op zoek naar een nieuwe vereniging, nadat de reumapatiëntenvereniging de volleybalgroep niet meer ondersteunde. Via @GA! Harderwijk zijn we met elkaar in contact gekomen, en daarna was het snel geregeld. 

De ziekte van Bechterew is de bekendste vorm van axiale SpA – een verzamelnaam voor reumatische aandoeningen waarbij ontstekingen aanwezig zijn in het bekken en de wervelkolom. Wil je hier meer over weten, ga dan naar: https://www.stichting-axialespa.nl

De Bechterew-volleybalgroep zal gaan trainen op de dinsdagavond in de sporthal op het Biezenplein. Er wordt getraind met een lichtere bal en vereenvoudigde spelregels. Volleyballen op deze wijze is een belangrijke manier om het lichaam soepel te houden voor mensen met deze aandoening. Daarnaast is er elk jaar een internationaal Bechterew Volleybaltoernooi met deelname uit binnen- en buitenland. ‘Onze’ Bechterew-teams zijn bij de laatste editie in juni 3de en 5de geworden! Een fantastisch resultaat! 

Wij heten jullie van harte welkom, en wensen jullie alle succes toe!