De zomerstop zit er alweer bijna op, wij hebben ontzettend veel zin in een nieuw volleybal seizoen! Hierbij de teamindeling voor het seizoen 2022-2023, er zijn een aantal aanpassingen gedaan. Je vindt de teamindeling in het tabel hieronder.

In de week van 22 augustus beginnen we weer met trainen, het trainingsrooster volgt binnenkort. Mochten er vragen zijn over de teamindeling dan horen wij het graag! Voor de Heren kun je terecht bij Laurens Fokt: laurens.fokt@hotmail.com. Voor de Dames kun je terecht bij Denise Parera: denise.parera@kpnplanet.nl. Voor de jeugd kun je terecht bij Esmee Nieuwenhuizen: esmee.nieuwenhuizen@hotmail.com.

Tot snel in de sporthal!

Teamindeling senioren

Dames 1Marco Benne & Albertine de HaanDames 2Niels Herzog & Jaap HaanschotenDames 3 Jesse van Oostrum
Lisa Yntema
Josephine Gersie
Mara Meijer
Simone van Hasselt
Rosa Visser
Sasha Theunisse
Maud Bos
Liese Schuurman
Renée Mölling
Myrthe de Bruijn
Angela Mulder
Emma van Dijk
Danisha Willems
Stephanie de Boer-Woudstra
Lotte van Voornveld
Kyra Oordt
Sterre Reijerse
Miranda van Straaten
Annelique Ganzevles
Milica Oordt
Kiki Grasmeijer
Julia de Fluiter 
Noa van Leeuwe
Seline Kuiper
Sophie Beukers
Joyce Bulthuis
Marin Doornhof
Jip Kelderman
Maryse Tempert
Dames 4 – Jack HoffmanDames 5 – Denise PareraDames 6 – Denise Parera
Sara Nieuwenhuizen
Ilse van den Berg-Akster
Esmee Nieuwenhuizen
Lianne Veldhuis
Fouzia Koraichi
Moniek Hamstra
Robin Smit
Doreen Boersma
Celia Bos
Hilde Bos
Karen Boersma
Maaike Metzlar
Gerlinda Brandsen
Anouk Schuurkamp
Thirza Rooijer
Lisette Tempert
Eva Plette
Jennifer Companjen
Lindy Delhez
Suzan Wildeboer
Suzanne Berlang
Marleen Arentsen
Karin Pepers
Hester Teune
Truus van der Kaap
Karin Vischer
Rianne Mooibroek
Jos van Hasselt
Manon van der Spek
Janique van Beek
Marianne Meernik
Sylvia de Jong
Margreet Baron
Dames 7 –Dames 8 – (H1 & H2)
Karen Turkesteen
Evelien Visser
Marita Dekker
Hannah Thalen
Wanda Meijer
Marjolein Mostert
Margriet van Veen
Inez Thiecken
Fleur van Oeveren
Tamara Schuurmans
Anouk Hoeve
Jainy van der Kolk
Crystal Miedema
Tamar van Diermen
Nienke Kuisten
Heren 1 Wouter GaillardHeren 2 – Michel KlappersHeren 3
Barry Torn
Tim Ham
Bas Commandeur
André Huijser
Joshua Veldman
Melle Nielsen
Sil Hoeve
Koen van Voornveld
Friso Buiter
Lorenzo Klappers
Luuk van der Hulst
Jamie de Fluiter
Mike van Moerkerk
Joop van Dunsbergen
Dennis Smit
Ewout Plas
Remco Aalberts 
Milan Hannessen
Bauke Meints
Arjan Molendijk
Paul Yntema
Timo Sprangers
Leon van Houwelingen
Jaap Haanschoten
Johan Hoeve
Hans de Fluiter
Jack Hoffman
Jorgen Nielsen
Arian van Arkel
Koen Dekker
Timon van der Vlies
Arjen van Hasselt
Arne Petersen
Jeroen Jansen
Johan van Gelder
Niels Herzog
Heren 4 – Heren 5Heren 6 Bert Ros
Emiel de Vries
Richard Mastenbroek
Bob van Moerkerk
Danny Nijenhuis
Stefan van der Velde
Frank Kruimer
Ralf Timmer
Charles van Dijk
Johan Bouman
Dik Karssen
Hans Groenewold
Erik Laenen
Eric den Hartog 
Remko van der Poll
Bernhard Venema
Stephan Hermens
Andre Heuting
Rik Krol
Albert Enting
Maarten Geboers
Noah de Fluiter
Niek Veen
Jaap Hogetoorn
Jorick Schipper
Luka de Fluiter
Toon Grooteboer
Jurriaan Post
Noah van der Feen
Michiel Wolsink
Heren 7 – Vacant
Tiemo Wijk
Wilco Kampen
Antonie Neijenhuis
Efraïm Ritmeester
Yousef Alissa
Harry Meijer
William Neijenhuis
Jeffrey Doppenberg
Lars Wiesner
Tijn Dobbenberg

Teamindeling Jeugd

MA1 – Koen van Voornveld & Angela MulderMA2 – Yara Kevelam & ……MA3 – Denise Parera & ……
Marit Rodenburg
Aimee van Leeuwe
Amber Koppejan
Lisanne Hopman
Abigail Neijenhuis
Noa Ovinge
Babette de Boer
Lian Meussen
Ana Clara Ritsema
Isa van Dijk
Wieke Groenen
Emy Dijk
Moniek ten Hove
Kirsten Driest
Kira Admiraal
Marieke Tel
Loïs Hagen
Laura Hannessen
Zoe van den Berg
Indy Boeve
Myrthe Kamphorst
Esmay Wijnholts
Bregje Verhoef
Nikki Mölling
Frederique Schrijver
Danieck Oenen
MB1 – Arjen van Hasselt & ….
Sophie te Kaat
Julia Denekamp
Sana Hassan
Julia Verkuijl
Karlijn Brands
Vera Groenen
Dilara Goren
Eline den Hollander
JA1 – Lorenzo Klappers & ….JB1 – Milan Hannessen & Luuk van der HulstJC1 (mixteam) – Esmee Nieuwenhuizen & …..
Stefan Theunissen
Thijmen Idzinga
Yestin de Fluiter
Thijmen Koppejan
Quin Posthumus
Wessel Dekker
Ismael David Kootstra
Noah Heldoorn
Yannick Lambert
Jasper Snoek
Wytze Bruining
Bas Boeve
Jarno Mathijsse
Hugo Duits
Dean Bloemendal
Keano van de Groep
Chiel Wolsink
Mark Westenberg
Sven Hannessen
Marijn Hogetorn
Dione Volaart
Yasmine Altin
Blanca van de Mheen
Seth Boudestijn
Gijs Lunshof
Anouk Huberts