De TC heeft na een lang seizoen met veel regelwerk vanuit alle Corona maatregelen een aantal weken vakantie gehad en is langzaam weer aan het opstarten voor het nieuwe seizoen. In de afgelopen maanden hebben we nog redelijk wat mutaties gehad binnen de teams en die hebben we nu verwerkt in de definitieve teamindelingen.

We hopen dat we een mooi volleybalseizoen gaan krijgen zonder beperkingen vanuit Corona. Het nieuwe zaalseizoen zal starten in de week van 30 augustus en de eerste wedstrijden staan gepland voor het weekend van 17 september. We hopen de komende week het nieuwe zaalrooster te publiceren. Zoals het er nu naar uit ziet zullen de meeste teams rond dezelfde tijden trainen als afgelopen jaar.

Voor D8, H6 en H7 zijn we nog op zoek naar speelsters/spelers. Dus mocht je nog iemand weten die graag wil gaan volleyballen of lees je dit bericht en heb je interesse om bij VVH te gaan volleyballen laat het ons dan weten via tc@vvharderwijk.nl.

Tot snel in de zaal en mocht  er voor start van de trainingen nog wat zijn, laat het ons dan weten!

De Technische Commissie