In verband met de verruiming van de avondklok, ervaringen vanuit de afgelopen weken en feedback vanuit de teams is het rooster voor de Beach Arena aangepast.

Vanaf donderdag 1 april (geen grap) gaat het nieuwe rooster in en is het voor alle teams mogelijk om langer te trainen. Uiteraard ben je niet verplicht om de hele training vol te maken. De langere trainingstijden geven namelijk ook ruimte om de drukte aan het einde en begin van de training te vermijden.

Uitbreiding van velden

In het Paasweekend vinden er opknapwerkzaamheden plaats aan de Beach Arena en zullen we ook uitbreiden naar vier velden. Dit betekent dat het vanaf aanstaande maandag (5 april) mogelijk is om op vier velden te trainen. Houd daarmee rekening als je maar met vier leden op een veld mag trainen wanneer er minimaal 1 speler meedoet van 27 jaar of ouder.

Iedereen veel plezier op het veld en alvast een goed Paasweekend! Mochten er nog vragen of tips zijn dan horen we het graag via tc@vvharderwijk.nl.