Vandaag heeft de nevobo bekend gemaakt dat per direct de competitie stopt. Voor VVH geldt dit voor alle teams.

De Nevobo maakt vandaag bekend dat alle competities van Topdivisie en lager per direct worden gestopt. Vanwege het coronavirus kan in ieder geval t/m 6 april niet worden getraind en gespeeld. De laatste reguliere competitieronde staat op het programma voor 18 april. Na lang beraad is besloten dat er geen uitvoerbaar scenario bestaat om deze competities op een sportief gelijkwaardige en eerlijke manier tot een goed einde te brengen. De volleybalbond vraagt haar leden om actief mee te denken hoe er voor het seizoen 2020-2021 een eerlijke competitie-indeling kan worden gemaakt.

Bekijk het hele nieuwsbericht op de website van de Nevobo.

Voor wat betreft de trainingen zal door het bestuur later een keuze gemaakt worden. Hierbij zullen de richtlijnen van o.a. het RIVM en de Nevobo gevolgd worden.