Maandag 6 september vindt de algemene ledenvergadering (ALV) van VVH plaats. We doen het dit jaar net iets anders dan gebruikelijk. Het bestuur nodigt alle leden van harte uit om op 6 september vanaf 19:30u in Sportcafé de Sypel aanwezig te zijn. Aanmelden doe je door onderaan de pagina het formulier in te vullen. Sluit je liever digitaal aan? Dit kan vanaf 19:15 via deze link:
https://meet.google.com/vec-mqxq-dcw

De avond zal bestaan uit twee delen: de Algemene Ledenvergadering [19:30-20:45] en de Ledenraadpleging incl. seizoensopeningsborrel [21:00 – ?]

De ALV

Tijdens de ledenvergadering bespreken we de volgende onderwerpen:
– Financieel jaarverslag 2020-2021 en begroting 2021-2022
– De TC, de beachcommissie en de sponsorcommissie
– Samenstelling bestuur en vacatures

Aanmelden ALV

We houden ons uiteraard aan de geldende coronamaatregelen. Om een inschatting te maken van het aantal aanwezigen willen we je vragen om je aan te melden via onderstaand formulier. Je kunt hier ook aangeven als je liever digitaal aansluit. Vanaf 19:15 uur kun je via deze link de vergadering online volgen: https://meet.google.com/vec-mqxq-dcw