Het nieuwe seizoen voor VVH is weer gestart en vanaf vandaag starten alle teams weer met de volleybaltrainingen. Om iedereen zo gezond en veilig mogelijk te laten sporten, vragen we aan iedereen om zich aan de basismaatregelen te houden.

Basismaatregelen sport

Hoewel sporters onderling geen 1,5 meter afstand hoeven te houden tijdens het sporten, is het belangrijk dat iedereen zich daarvoor en daarna aan de basismaatregelen houdt. Dit betekent dat je 1,5 afstand van anderen houdt wanneer je niet aan het sporten bent. Houd ook afstand van de trainer/coach tijdens de trainingen en wedstrijden. Daarnaast is het van belang dat je thuis blijft bij klachten en je direct laat testen. Zo houden we de kans op verspreiding van het virus zo laag mogelijk.

Het is weer toegestaan om gebruik te maken van de kleedkamers en douches in sportcomplexen. Ook het sportcafé is weer open.