Zaterdag was het tijd voor alweer de 5de editie van het VVH Dries van den Berg Palingtoernooi. 33 teams streden in verschillende mini-competities voor de inmiddels beroemde palingbokaal, kistje paling en bovenal de eer. Dit jaar gingen HSC MC1, Libero MA1, Zeewolde MA1, Voorsterslag VC Zwolle H1, CSV D2, Volley Lek en IJssel D1 en ons eigen VVH H2 er met de prijzen vandoor.

Het voorbereidingstoernooi blijft maar groeien, mede dankzij de inzet van heel veel mensen. Scheidsrechters, tellers, toernooiorganisatie en uiteraard de hoofdsponsor: Palingrokerij en Vishandel Dries van den Berg & Zn! Daar zijn we trots op en enorm dankbaar voor! Wat we hebben gezien, belooft veel goeds voor het nieuwe seizoen. Komt dat dus zien! 🪱🏆🏐💙

Met dank aan onze fotograaf Timon hebben we de dag in mooie plaatjes kunnen vastleggen.