Zaterdag 2 september as, dan is het zover. De 5e editie alweer van het Dries van den Berg – Paling toernooi. Onze trotse sponsor met de mooiste viszaak van Nederland,  (https://www.driesvandenberg.nl ) sponsort ook dit jaar weer o.a. de prijzen. 

Intussen is dit toernooi uitgegroeid tot een heus volleybal evenement en ideaal ter voorbereiding op het nieuwe seizoen. 

Het wordt gehouden in Sporthal de Sypel, de thuishaven van Volleybal Vereniging Harderwijk.

In de ochtend, tussen 09.00 en 12.30 uur, zijn bijna alle jeugd teams te bewonderen en spelen ze wedstrijden tegen andere lokale verenigingen. 

‘s Middags zijn de senioren teams aan de beurt. Tussen 12.45 en 17.45 uur gaan zij hun kunsten vertonen en oefenen voor het nieuwe seizoen. Ben je ook benieuwd wie de nieuwe trainers van Dames 1 en Heren 1 zijn?

Je bent van harte welkom om te komen kijken en aanmoedigen en natuurlijk is het sportcafé geopend.

Vragen over de dag of het programma?

Volgend jaar ook graag meedoen?

Neem dan contact op met:

Jack de Fluiter
William Neijenhuis of 
Arne Petersen (0624864853).