Beste VVH-ers,

Het bestuur van Volleybal Vereniging Harderwijk nodigt jullie van harte uit voor een  Algemene Ledenvergadering op zaterdag 18 april om 20.15 uur in sportcafé De Sypel. Deze ALV zal onderdeel zijn van het eindfeest van het seizoen 19-20 en effectief één agendapunt hebben; het aftreden van de huidige voorzitter en het toetreden van een nieuwe voorzitter. Het bestuur is blij en verheugd dat Mike van Moerkerk zich enthousiast heeft gemeld om het voorzitterschap over te nemen.

Agenda

  1. Opening door de voorzitter
  2. Aftreden voorzitter Johan van GelderMike van Moerkerk stelt zich beschikbaar als voorzitter
    Johan van Gelder stelt zich beschikbaar als algemeen lid van het bestuur
  3. Afsluiten vergadering door de voorzitter

Kandidaten voor het voorzitterschap kunnen zich tot zaterdag 11 april melden via voorzitter@vvharderwijk.nl

Tot zaterdag 18 april!

Namens het bestuur,

Johan van Gelder