We zijn op zoek naar een nieuw TC lid! Helaas zal Fouzia na dit seizoen stoppen bij de TC, om die reden zijn wij op zoek naar iemand die haar wil vervangen. Fouzia is als TC lid verantwoordelijk voor de heren lijn. Zij heeft contact met trainers en spelers en voert gesprekken met teams wanneer dit nodig is. Aan het einde van het seizoen bekijkt zij samen met de rest van de TC de evaluaties, gaat in gesprek wanneer dit nodig is en is mede verantwoordelijk voor de teamindeling voor het volgende seizoen. Wanneer er gedurende het seizoen nieuwe aanmeldingen zijn, zoekt Fouzia een passend team.

Geïnteresseerd of vragen over de functie? Kom even langs bij Fouzia of Esmee, of stuur een mailtje naar: clubcoach.esmee@vvharderwijk.nl.

Fouzia, heel erg bedankt voor je jaren binnen de TC en voor de fijne samenwerking! Voor zowel de jeugd als de herenlijn heb je je altijd 100% ingezet, ook als trouwe notulist zullen we je gaan missen!