Huidige 4e jaars leerlingen van de afdeling Bouw van het Morgen College hebben met een klas deelgenomen aan het project: : “Maak een stevige zandhark” In maart 2020 zijn de leerlingen aan de slag gegaan en hebben ca. 12 ontwerpen gemaakt. Eén ontwerp is gekozen als winnaar, vanwege het feit dat het de sterkste constructie was. Reinier (foto) was degene die het de ontwerpwedstrijd heeft gewonnen. Chapeau Reinier!

Vervolgens heeft de klas 6 zandharken gefabriceerd en in mei 2020 in gebruik genomen op de Beach Arena van VVH. In de zomermaanden van 2020 werden de harken 5 avonden per week gebruikt en alle harken zijn nog net zo stevig als toen ze in gebruik werden genomen.

VVH Beach dankt het Morgen College, de leerlingen van klas 4 Bouw en docent Mark Blok voor het resultaat en deze samenwerking!

Image1-0.jpeg Image-1.jpeg