Het einde van het volleybal seizoen is in zicht, daarom een bericht over de laatste trainingen. De laatste training is voor de meeste teams op dinsdag 24 mei of woensdag 25 mei. Op die avonden nemen wij ook de ballen en de spelerskaarten in, zorg dus dat je deze meeneemt naar je laatste training! Na deze week zal er nog getraind worden door D1, D2, D3, H1 en H2, ter voorbereiding op het volgende seizoen. Zij zullen trainen t/m donderdag 9 juni op dinsdag en donderdag van 19.30 tot 21.30 in de Sypel. Ook de recreanten zullen nog doortrainen, volgens afspraak.

We zijn op dit moment druk bezig met de teamindeling voor het seizoen ’22/’23, deze zal na de laatste competitiewedstrijden bekend worden gemaakt. Op maandag 9, 16 en 23 mei zullen er al inloop beachavonden zijn. Wanneer de trainingen in de zaal gestopt zijn, zal het beachseizoen officieel beginnen!
Zodra er meer informatie bekend is over het seizoen 2022-2023 horen jullie weer van ons!

Groetjes, de TC!