Iedere VVH’er heeft weleens bij haar op dinsdagavond op de pijnbank gelegen. Katja is na jaren van trouwe dienst op onze trainingsavonden een bekend gezicht voor ons. Ze weet ons na een (vaak stevige..) behandeling weer snel op te lappen zodat we weer kunnen volleyballen.

Wij willen Katja namens VVH bedanken voor al die avonden dat ze er voor ons was. En bovendien willen we Fysio- en Manuele Therapie Meringa Oosterhoff Bles uiteraard ook bedanken voor hun jarenlange sponsoring van de club. Jullie houden ons fit, en dat waarderen we enorm!

Een blessure of vragen?
Bij de praktijk van Meringa Oosterhoff Bles kun je terecht voor fysiotherapie, manuele therapie en sportfysiotherapie. Of het nu gaat om preventie, revalidatie, nazorg of training, bij dit team ben je snel weer in beweging! Kijk ook eens op de website

Bij vragen, 0341 425 790 of mail naar info@meringaoosterhoffbles.nl.