Het is éindelijk zover! De ticketshop voor het FIVB WK Volleybal Vrouwen 2022 is live! Het is de eerste keer dat het WK Volleybal plaatsvindt in Nederland, en dat mag je natuurlijk niet missen. Het WK wordt gespeeld van 23 september t/m 15 oktober in Arnhem, Rotterdam en Apeldoorn. Tickets bestellen doe je via onderstaande link!

De Volleybaldames spelen de eerste poulefase in het Arnhemse Gelredome. Bekijk hier het wedstrijdschema:   

Het is ook mogelijk om al kaarten te kopen voor de wedstrijden na de eerste poulefase, tot en met de finale aan toe. In de ticketshop kun je verschillende kaarten kopen, dus neem snel een kijkje via tickets.wkvolleybal.nl

Speelschema

Het complete programma voor de eerste poulefase is onlangs bekendgemaakt en is hier te vinden. Twee van de vier poules, waaronder die van Nederland, komen de gehele eerste poulefase in actie in Arnhem. De overige twee poules spelen hun openingswedstrijd in Nederland, waarna ze afreizen naar Polen.

Alle informatie over het WK kun je vinden op volleybal.nl