Dames 1

Trainer: Hans Verstappen
Trainer: Michel Klappers
Fouzia Koraichi
Moniek Hamstra
Maud Bos
Ilse van den Berg-Akster
Celia Bos
Sara Nieuwenhuizen
Karen Boersma
Marisca  de Jong
Hilde Bos
Lianne Veldhuis
Merit Konterman

# Team Wedstr. Punten
1 TweeVV DS 1 5 20
2 Heyendaal DS 1 4 14
3 SV Dynamo Apeldoorn DS 3 3 13
4 Dros-Alterno DS 3 4 11
5 Voorwaarts DS 1 5 11
6 VVH DS 1 5 11
7 Avior DS 1 3 9
8 WIK Steenderen DS 1 3 6
9 EVV Bultman-Hartholt DS 1 3 6
10 Jumbo Van Andel-Ormi DS 1 4 6
11 Set Up '69 DS 1 4 6
12 WaHo DS 1 3 2
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plaats
26 okt. 15:15 VVH DS 1 - SV Dynamo Apeldoorn DS 3 HIERDEN
2 nov. 17:00 VVH DS 1 - Set Up '69 DS 1 HARDERWIJK
9 nov. 16:30 Jumbo Van Andel-Ormi DS 1 - VVH DS 1 EPE
16 nov. 14:00 EVV Bultman-Hartholt DS 1 - VVH DS 1 ELBURG
30 nov. 17:30 TweeVV DS 1 - VVH DS 1 EDE GLD
7 dec. 15:00 VVH DS 1 - Avior DS 1 HARDERWIJK
14 dec. 17:00 VVH DS 1 - Dros-Alterno DS 3 HARDERWIJK
18 jan. 17:00 VVH DS 1 - Voorwaarts DS 1 HARDERWIJK
24 jan. 19:30 WaHo DS 1 - VVH DS 1 WAGENINGEN
1 feb. 17:00 VVH DS 1 - WIK Steenderen DS 1 HIERDEN
8 feb. 17:30 Set Up '69 DS 1 - VVH DS 1 SCHERPENZEEL
22 feb. 17:00 VVH DS 1 - Jumbo Van Andel-Ormi DS 1 HARDERWIJK
13 mrt. 19:00 SV Dynamo Apeldoorn DS 3 - VVH DS 1 APELDOORN
20 mrt. 19:00 VVH DS 1 - TweeVV DS 1 HARDERWIJK
28 mrt. 17:30 Avior DS 1 - VVH DS 1 SCHALKHAAR
4 apr. 14:30 Dros-Alterno DS 3 - VVH DS 1 APELDOORN
18 apr. 17:00 VVH DS 1 - Heyendaal DS 1 HARDERWIJK
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Datum Thuisploeg Uitploeg Resultaat

Sets
19 Oct. WIK Steenderen DS 1 - VVH DS 1 2-3
12 Oct. VVH DS 1 - WaHo DS 1 3-1
05 Oct. Voorwaarts DS 1 - VVH DS 1 3-2
28 Sep. VVH DS 1 - EVV Bultman-Hartholt DS 1 1-3
21 Sep. Heyendaal DS 1 - VVH DS 1 3-1
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on TumblrPin on PinterestShare on Google+Email this to someone