Sponsorcommissie is weer live!

Sponsorcommissie is weer live!
Terwijl sommige nog lekker op het strand liggen te genieten in de volle zon, staan sommige teams alweer te zweten in de sporthal. Het volleybalseizoen gaat weer beginnen en dit geldt ook voor de sponsorcommissie. Dit jaar is er een volledig nieuw (familie)team die wij aan jullie willen voorstellen:

  • Esmee Nieuwenhuizen (D2)
  • Sara Nieuwenhuizen (D1)
  • Barry Torn (H1)
  • Nick Torn (H2)

Deze vier toppers zullen zich het aankomende seizoen bezig houden met de sponsoring voor de vereniging. Heb je vragen, opmerkingen, idee├źn of heb je nu al 10 sponsoren binnen gehaald? Laat het ons weten! Je kunt ze aanspreken in de sporthal of je kunt een mail sturen naar sponsors@vvharderwijk.nl

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on TumblrPin on PinterestShare on Google+Email this to someone