Eurobottle sponsort H1 en D1!

Sinds 1994 produceert Eurobottle sportflessen. Elk jaar produceren en drukt Eurobottle miljoenen waterflessen voor klanten over de hele wereld. Eurobottle print voor alle sectoren van sport, sportclubs en sportevenementen met oog voor milieu en duurzaamheid. Zorg dragen voor de omgeving is uitermate belangrijk voor Eurobottle en dat hebben ze aangetoond door het gebruik van biobased plastics. Om dit engagement te onderstrepen, heeft Eurobottle de eerste echte biobased sportfles ter wereld ontwikkeld! Alle Eurobottle-producten zijn ook 100% recyclebaar. Met deze innovaties bouwt Eurobottle verder aan een gesloten circulaire economie waarin het gebruik van grondstoffen vermindert, recycling bevordert en de afvalproductie beperkt om zo de maatschappelijke voetafdruk van menselijke activiteiten te verkleinen.

Voor meer informatie: www.eurobottle.nl

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on TumblrPin on PinterestShare on Google+Email this to someone