Voorkom boetes, haal je licentie!

Beste leden,

Alle senioren leden kunnen worden ingedeeld om wedstrijden te fluiten voor de eigen vereniging. Zoals bekend is moeten alle senioren leden daarom de scheidsrechter licentie V6 hebben behaald om deze wedstrijden te mogen fluiten. 

Aan de hand van het wedstrijdformulier dat wordt ingediend na afloop van de wedstrijden, controleert de Nevobo of de officials de benodigde licentie hebben. Wij krijgen nog veel meldingen binnen over leden die wedstrijden fluiten zonder deze licentie gehaald te hebben. De eerste boetes van €50,- zijn al uitgedeeld aan de vereniging en deze worden verhaald op degene die fluiten zonder licentie.

Dus ga er even voor zitten, het kost niet veel tijd, maar scheelt je een aardige boete. De spelregeltoets kan gemaakt worden op de websitewww.volleybalmasterz.nl

Hartelijke groet,

De scheidsrechtercoördinatoren 

 

Met vriendelijke groet,

Hilde Hartmans
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on TumblrPin on PinterestShare on Google+Email this to someone