Voorlopige teamindelingen seizoen 2018-2019

Hierbij de voorlopige teamindelingen voor komend seizoen. Wij hopen voor iedereen een passend team te hebben gevonden maar kunnen ons voorstellen dat we niet aan ieders verwachting hebben kunnen voldoen.

Daarom hebben we als TC besloten om 3 inloopspreekuren in te plannen waarbij iedereen die vragen/opmerkingen over de teamindelingen heeft, deze kan stellen en we indien nodig samen kijken welke oplossingen en mogelijkheden er zijn.

De inloopspreekuren zijn op:

  • Donderdag 26 april van 19:00 – 20:00 in de Sypel
  • Dinsdag 1 mei van 19:00 – 20:00 in de Sypel
  • Dinsdag 15 mei van 19:00 – 20:00 in de Sypel

In verband met de vakantieperiode zullen we deze week nog in de oude samenstellingen trainen tenzij daar vanuit de teams/TC andere afspraken over zijn gemaakt.

De TC

Bekijk hier de voorlopige teamindeling:
VVH teamindeling 2018-2019 (voorlopig)

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on TumblrPin on PinterestShare on Google+Email this to someone