Zaalwacht- en scheidsrechters seizoen 2017-2018

 

Zaalwacht en scheidsrechters 2017-2018 2e helft

Let op!

Wanneer teamleden staan aangewezen om een jeugd / 3e klasse wedstrijd te fluiten, is het verplicht dat zij een V6-codering hebben. Deze is eenvoudig te halen d.m.v. het maken van de instaptoets.  Via onderstaande link is de toets te maken:
https://www.volleybalmasterz.nl/spelregelbewijs/

Tijd Wedstrijd Sporthal 1e scheidsrechter
vrijdag 9 maart 2018
Zaalwacht: 18.45-sluit: D5: Alette Jansma & Milena Klappers
19:30 VVH DS 7 – B.A.S. DS 1 De Sijpel D5: Lisette Tempert
19:30 VVH DS 3 – P.S.H.’89 DS 1 De Sijpel Niels Herzog
19:30 VVH HS 4 – HVV HS 1 De Sijpel ?
19:30 VVH MC 3 – Volta MC 2 De Sijpel ?
vrijdag 16 maart 2018
Zaalwacht: 18.15-sluit: D1: Ilse Akster & Merit Konterman
19:00 VVH HS 6 – E.V.V. HS 2 De Sijpel H5: Remko van de Poll
19:00 VVH DS 4 – Volleybalver. Zeewolde DS 3 De Sijpel Epie Kluiver
19:00 VVH HS 2 – Avior HS 2 De Sijpel NEVOBO
21:00 VVH HS 3 – Woudenberg HS 2 De Sijpel D1: Fouzia Koraichi
21:00 VVH DS 5 – HSC DS 3 De Sijpel H4: Richard Mastenbroek
21:00 VVH DS 6 – E.V.V. DS 3 De Sijpel D2: Veerle Geboers
21:00 VVH HS 5 – HSC HS 1 De Sijpel H1: Laurens Fokt
zaterdag 17 maart 2018
Zaalwacht: 08.30-11.45: D5: Mahboobeh Takhti & Anne van ‘t Pad
Zaalwacht: 11.45-15.00: H4: Danny Neijenhuis & Ralf Timmer
Zaalwacht: 15.00-sluit: H5: Hans Groenewold & Bernhard Venema
09:00 VVH MB 3 – HVV MB 1 Sporthal Drielanden D2: Angela Mulder
09:00 VVH MB 4 – HSC MB 1 Sporthal Drielanden H6: Maarten Klaassen
09:00 VVH MC 2 – SSS MC 2 Sporthal Drielanden D5: Jolanda Visser
10:30 VVH MC 1 – E.V.V. MC 1 Sporthal Drielanden H6: Bas Timmer
10:30 VVH MB 2 – SSS MB 2 Sporthal Drielanden D4: Suzan Wildeboer
10:30 VVH MB 1 – SDS MB 1 Sporthal Drielanden H5: Charles van Dijk
12:30 VVH MA 1 – Volleybalver. Zeewolde MA 1 Sporthal Drielanden H4: Martijn van Geenen
12:30 VVH JA 1 – Pegasus JA 1 Sporthal Drielanden ?
14:45 VVH HS 1 – Woudenberg HS 1 Sporthal Drielanden NEVOBO
Teller: MA1
14:45 VVH DS 2 – HSC DS 1 Sporthal Drielanden Eric den Hertog
17:00 VVH DS 1 – Trivos DS 1 Sporthal Drielanden NEVOBO
Teller: Zaalwacht H5
vrijdag 23 maart 2018
Zaalwacht: 19.15-sluit: H6: Peter Sitsen & Peter Jongenotter
20:00 VVH DS 3 – Surf DS 2 De Sijpel ?
20:00 VVH DS 6 – Hellas DS 3 De Sijpel H6: Andre Hueting
20:00 VVH DS 7 – Volleybalver. Zeewolde DS 6 De Sijpel H2: Wouter van Hoof
20:00 VVH HS 3 – SSS HS 6 De Sijpel ?
vrijdag 6 april 2018
Zaalwacht: 18.15-sluit: D1: Karen Boersma & Maud Bos
19:00 VVH DS 4 – Pauwervoll DS 3 De Sijpel Emiel de Vries
19:00 VVH HS 6 – Surf HS 1 De Sijpel Epie Kluiver
19:00 VVH HS 5 – B.A.S. HS 1 De Sijpel Trix van Hijfte
19:00 VVH JA 1 – Set Up ’69 JA 1 De Sijpel D2: Esmee Nieuwenhuizen
21:00 VVH DS 5 – Pauwervoll DS 4 De Sijpel D1: Lianne Veldhuis
21:00 VVH HS 3 – HVV HS 1 De Sijpel Eric den Hertog
21:00 VVH HS 2 – WVC Volley HS 1 De Sijpel NEVOBO
zaterdag 7 april 2018
Zaalwacht: 09.45-12.45: D2: Esmee Schuurkamp & Mikayla Jansen
Zaalwacht: 12.45-15.45: H4: Martijn & …
Zaalwacht: 15.45-sluit: D7: Hilde Hartmans & Marianne Meernik
10:30 VVH MC 1 – Pauwervoll MC 1 De Sijpel 2 D2: Lotte van Voornveld
10:30 VVH MB 4 – Surf MB 2 De Sijpel 2 D5: Lindy Delhez
10:30 VVH JC 1 – VV Alterno JC 2 De Sijpel 2 D2: Myrthe de Bruijn
12:30 VVH MB 1 – Hellas MB 1 De Sijpel 2 D4: Gerlinda Brandsen
12:30 VVH MB 3 – Udeo MB 2 De Sijpel 2 D6: Mara Petersen
12:30 VVH MC 2 – Volta MC 2 De Sijpel 2 D5: Sanne van Deenen
14:45 VVH HS 1 – Arvevo HS 1 De Sijpel 2 NEVOBO
Teller: JA1
14:45 VVH DS 2 – Volleybalver. Zeewolde DS 1 De Sijpel 2 Stephan Hermens
17:00 VVH DS 1 – VV Alterno DS 4 De Sijpel 2 NEVOBO
Teller: Zaalwacht D7
vrijdag 13 april 2018
Zaalwacht: 18.15-sluit: H1: Tim Ham & Jesse Meijkamp
19:00 VVH DS 3 – Libero’99 DS 2 De Sijpel D1: Fouzia Koraichi
19:00 VVH DS 6 – Pauwervoll DS 5 De Sijpel H1: Jesse van Oostrum
19:00 VVH HS 4 – SSS HS 6 De Sijpel Niels Herzog
19:00 VVH MC 3 – Libero’99 MC 1 De Sijpel H3: Alko Lenting
21:00 VVH DS 7 – Libero’99 DS 5 De Sijpel H1: Sander Verhoef
21:00 VVH HS 2 – Favorita HS 1 De Sijpel NEVOBO
vrijdag 20 april 2018
Zaalwacht: 18.15-sluit: D7: Marcelle Mulder & Marja Tiekink
19:00 VVH HS 6 – SDS HS 3 De Sijpel Epie Kluiver
19:00 VVH DS 4 – E.S.V. DS 2 De Sijpel Mike van Moerkerk
19:00 VVH MB 3 – Volta MB 4 De Sijpel D7: Marieke Vijzelaar
19:00 VVH MB 2 – Surf MB 1 De Sijpel D6: Jonah Sanderman
21:00 VVH HS 3 – E.S.V. HS 1 De Sijpel Emiel de Vries
21:00 VVH HS 5 – SDS HS 2 De Sijpel Marit Bakker
21:00 VVH DS 5 – SDS DS 4 De Sijpel D3: Nynke Sybesma
zaterdag 21 april 2018
Zaalwacht: 11.45-15.15: H6: Chris Arendsen & Nick Bleumink
Zaalwacht: 15.15-sluit: H3: Arjen van Hasselt & Jan Hidding
12:30 VVH MB 4 – SDS MB 2 De Sijpel 2 H6: Lennard van Boven
12:30 VVH MC 1 – Hellas MC 1 De Sijpel 2 H6: Maarten Geboers
12:30 VVH MC 2 – O.M.S. MC 1 De Sijpel 2 H3: Jörgen Nielsen
14:45 VVH HS 1 – Seesing Personeel Orion HS 2 De Sijpel 2 NEVOBO
Teller: Eigen
14:45 VVH DS 2 – SDS DS 1 De Sijpel 2 Stephan Hermens
17:00 VVH DS 1 – Voorwaarts DS 1 De Sijpel 2 NEVOBO
Teller: Zaalwacht H3
  • Kom op tijd!!
  • Indien een team of scheidsrechter niet kan, dan zelf voor een vervanger zorgen.
  • Bij vragen kun je contact opnemen met Stephan Hermens:
    Telefoon: 06-425 395 62
    Email: scheidsrechters@vvharderwijk.nl
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on TumblrPin on PinterestShare on Google+Email this to someone