Zaalwacht- en scheidsrechters seizoen 2017-2018

 

Zaalwacht en scheidsrechters 2017-2018 1e helft

Let op!

Wanneer teamleden staan aangewezen om een jeugd / 3e klasse wedstrijd te fluiten, is het verplicht dat zij een V6-codering hebben. Deze is eenvoudig te halen d.m.v. het maken van de instaptoets.  Via onderstaande link is de toets te maken:
https://www.volleybalmasterz.nl/spelregelbewijs/

 

 

Tijd Wedstrijd Sporthal 1e scheidsrechter
vrijdag 6 oktober 2017
Zaalwacht: 18.15-sluit: H2: Friso Buiter & Sil Hoeve
19:00 VVH DS 5 – Udeo DS 1 De Sijpel H2: Bas Commandeur
19:00 VVH HS 6 – Libero’99 HS 2 De Sijpel H3: Jaap Haanschoten
19:00 VVH DS 4 – Libero’99 DS 3 De Sijpel Stephan Hermens
19:00 VVH DS 7 – VZK DS 3 De Sijpel D6: Anoek Hoeve
21:00 VVH HS 5 – Libero’99 HS 1 De Sijpel D1: Fouzia Koraichi
21:00 VVH HS 4 – Blauw Wit HS 1 De Sijpel Joop van Mechelen
21:00 VVH DS 3 – Langhenkel/HEC DS 1 De Sijpel Emiel de Vries
zaterdag 7 oktober 2017
Zaalwacht: 08.30-11.45: D5: ? & ?
Zaalwacht: 11.45-15.00: D6: Lis Hoeve & Kirsten Huisman
Zaalwacht: 15.00-sluit: D7: Natasja van Erp & Hilde Hartmans
9:00 VVH MC 3 – Volleybalvereniging Zeewolde MC 1 De Sijpel 2 D5: Milena Klappers
9:00 VVH MB 4 – Surf MB 1 De Sijpel 2 D3: Harriet Kruiter
9:00 VVH MC 2 – E.V.V. MC 1 De Sijpel 2 D3: Rianne Mooibroek
10:45 VVH MC 1 – SV Dynamo Apeldoorn MC 2 De Sijpel 2 D4: Hanneke Til
10:45 VVH JA 1 – Twente ’05 JA 1 De Sijpel 2 Eric den Hertog
10:45 VVH JC 1 – SSS JC 1 De Sijpel 2 H4: Rick Nijenhuis
12:30 VVH MB 3 – Libero’99 MB 1 De Sijpel 2 D6: Lisa Kargbo
12:30 VVH HS 2 – De Hofnar-Bovo HS 1 De Sijpel 2 NEVOBO
12:30 VVH MB 2 – N.V.C. MB 1 De Sijpel 2 D7: Yvonne Kalkhoven
14:45 VVH HS 1 – Auto van Oort/Rebelle HS 1 De Sijpel 2 NEVOBO
14:45 VVH DS 2 – Libero’99 DS 1 De Sijpel 2 Trix van Hijfte
17:00 VVH DS 1 – SV Dynamo Apeldoorn DS 2 De Sijpel 2 NEVOBO
zaterdag 21 oktober 2017
Zaalwacht: 08.45-sluit: H3: Arjen van Hasselt & Mark Hogenhout
9:30 VVH MB 2 – VVH MB 3 De Sijpel 2 D1: Karen Boersma
9:30 VVH MC 2 – Blok EVC MC 1 De Sijpel 2 D2: Maaike Metzlar
11:30 VVH MA 1 – SSS MA 2 De Sijpel 2 H3: Arne Petersen
11:30 VVH JA 1 – Voorsterslag/VC Zwolle JA 2 De Sijpel 2 Marit Bakker
11:30 VVH JC 1 – Salvora JC 1 De Sijpel 2 H6: Lennard van Boven
vrijdag 27 oktober 2017
Zaalwacht: 18.15-sluit: D1: Hilde Bos & Celia Bos
19:00 VVH HS 3 – Swift’64 HS 1 De Sijpel Emiel de Vries
19:00 VVH HS 5 – Langhenkel/HEC HS 2 De Sijpel Joop van Mechelen
19:00 VVH DS 6 – O.M.S. DS 2 De Sijpel D1: Moniek Hamstra
19:00 VVH DS 7 – SSS DS 7 De Sijpel H1: Christian van Kruijl
21:00 VVH HS 6 – N.V.C. HS 2 De Sijpel Epie Kluiver
21:00 VVH DS 4 – N.V.C. DS 1 De Sijpel Eric den Hertog
21:00 VVH DS 3 – O.M.S. DS 1 De Sijpel D2: Esmee Nieuwenhuizen
21:00 VVH HS 4 – Woudenberg HS 2 De Sijpel Johan Bouman
zaterdag 28 oktober 2017
Zaalwacht: 08.30-11.45: D2: Irene Molendijk & Veerle Geboers
Zaalwacht: 11.45-15.00: H5: Dik Karssen & Remco van de Pol
Zaalwacht: 15.00-sluit: H6: Rik Krol & Chiel van Aalderen
9:00 VVH MC 3 – Volta MC 2 De Sijpel 2 D3: Hester Teune
9:00 VVH MB 4 – N.V.C. MB 2 De Sijpel 2 D4: Suzan Wildeboer
9:00 VVH MB 2 – Volleybalvereniging Zeewolde MB 3 De Sijpel 2 D2: Myrthe de Bruijn
10:45 VVH MC 1 – Avior MC 1 De Sijpel 2 D3: Jolanda Smit
10:45 VVH JA 1 – SSS JA 1 De Sijpel 2 Niels Herzog
10:45 VVH JC 1 – Skopein Wivoc JC 1 De Sijpel 2 H5: Cor Boon
12:30 VVH MB 1 – E.V.V. MB 1 De Sijpel 2 H6: Chris Arendsen
12:30 VVH MB 3 – N.V.C. MB 1 De Sijpel 2 H6: Nick Bleumink
12:30 VVH HS 2 – Springendal-Set-Up`65 HS 2 De Sijpel 2 NEVOBO
14:45 VVH HS 1 – BVC’73 HS 1 De Sijpel 2 NEVOBO
14:45 VVH DS 2 – VZK DS 1 De Sijpel 2 D1: Fouzia Koraichi
17:00 VVH MA 1 – N.V.C. MA 1 De Sijpel 2 D4: Gerlinda Brandsen
vrijdag 10 november 2017
Zaalwacht: 18.15-sluit: H4: Sander van Dijk & Richard Mastenbroek
19:00 VVH DS 5 – Swift’64 DS 1 De Sijpel H4: Martijn van Geenen
19:00 VVH HS 3 – SSS HS 5 De Sijpel Marit Bakker
19:00 VVH HS 5 – O.M.S. HS 2 De Sijpel Emiel de Vries
19:00 VVH DS 6 – HSC DS 4 De Sijpel D1: Ilse Akster
21:00 VVH HS 6 – VZK HS 2 De Sijpel Epie Kluiver
21:00 VVH DS 4 – Volta DS 2 De Sijpel Trix van Hijfte
21:00 VVH HS 2 – Vrivo HS 1 De Sijpel NEVOBO
zaterdag 11 november 2017
Zaalwacht: 08.30-11.45: D3: Silvia de Jong & Ilse Jansen
Zaalwacht: 11.45-15.00: D5: ? & ?
Zaalwacht: 15.00-sluit: D6: Mara Petersen & Johah Sanderman
9:00 VVH MB 4 – Volta MB 3 De Sijpel 2 D2: Angela Mulder
9:00 VVH MB 3 – Volleybalvereniging Zeewolde MB 3 De Sijpel 2 D4: Christine Karssen
9:00 VVH MC 2 – VZK MC 1 De Sijpel 2 D4: Anouk Schuurkamp
10:45 VVH MC 1 – VV Alterno MC 1 De Sijpel 2 H1: Sander Verhoef
10:45 VVH MA 1 – VV Alterno MA 1 De Sijpel 2 D3: Truus van der Kaap
10:45 VVH JA 1 – VV Alterno JA 1 De Sijpel 2 Stephan Hermens
12:30 VVH MB 1 – Spiker MB 1 De Sijpel 2 H6: Maarten Geboers
12:30 VVH MC 3 – VZK MC 2 De Sijpel 2 D5: ?
12:30 VVH MB 2 – Volleybalvereniging Zeewolde MB 1 De Sijpel 2 D6: Mandy Verboom
14:45 VVH HS 1 – Pegasus HS 1 De Sijpel 2 NEVOBO
14:45 VVH DS 2 – Surf DS 1 De Sijpel 2 Eric den Hertog
17:00 VVH DS 1 – WaHo DS 1 De Sijpel 2 NEVOBO
vrijdag 17 november 2017
Zaalwacht: 18.15-sluit: H3: Rick Buiter & Koen Dekker
19:00 VVH DS 4 – SDS DS 3 De Sijpel D1: Fouzia Koraichi
19:00 VVH DS 5 – Langhenkel/HEC DS 2 De Sijpel H3: Hans de Fluiter
19:00 VVH DS 3 – Hellas DS 2 De Sijpel Johan Bouman
21:00 VVH HS 4 – Renswouw HS 2 De Sijpel Niels Herzog
21:00 VVH DS 7 – Volta DS 5 De Sijpel D1: Sara Nieuwenhuizen
dinsdag 21 november 2017
19:30 VVH DS 3 – Blok EVC DS 3 De Sijpel Epie Kluiver
zaterdag 25 november 2017
10:00 VVH MB 1 – Salvora MB 1 De Sijpel 2 H5: Charles van Dijk
dinsdag 28 november 2017
21:00 VVH HS 3 – VVH HS 4 De Sijpel Joop van Mechelen
vrijdag 1 december 2017
Zaalwacht: 18.15-sluit: D5/H6
19:00 VVH DS 5 – HSC DS 5 De Sijpel D1: Maud Bos
21:00 VVH HS 6 – SV Dynamo Apeldoorn HS 10 De Sijpel Stephan Hermens
zaterdag 2 december 2017
Zaalwacht: 08.30-11.45: H3: Jan Hidding & Johan Hoeve
Zaalwacht: 11.45-15.00: D7: Marianne Meernik & Marcelle Mulder
Zaalwacht: 15.00-sluit: D4: Willemijn Bennink & Janneke Born
9:00 VVH MB 4 – Pauwervoll MB 1 De Sijpel 2 H2: Lennaert Hogenhout
9:00 VVH MB 3 – Volleybalvereniging Zeewolde MB 1 De Sijpel 2 H1: Andre Huijser
9:00 VVH MC 3 – SDS MC 1 De Sijpel 2 H1: Tim Ham
10:45 VVH MC 1 – Dash MC 1 De Sijpel 2 D4: Jennifer Companjen
10:45 VVH MA 1 – Scylla MA 1 De Sijpel 2 H3: Jack Hoffmann
10:45 VVH JA 1 – Pegasus JA 1 De Sijpel 2 D4: Gerlinda Brandsen
12:30 VVH MB 1 – VV Alterno MB 1 De Sijpel 2 H6: Andre Hueting
12:30 VVH HS 2 – Time Out’75 HS 1 De Sijpel 2 NEVOBO
12:30 VVH MC 2 – HSC MC 1 De Sijpel 2 D7: Bea Stoker
14:45 VVH HS 1 – SSS HS 2 De Sijpel 2 NEVOBO
14:45 VVH DS 2 – Pauwervoll DS 2 De Sijpel 2 Marit Bakker
17:00 VVH DS 1 – Heyendaal DS 1 De Sijpel 2 NEVOBO
vrijdag 8 december 2017
Zaalwacht: 19.15-sluit: H5: Erik Laenen & Bernhard Venema
20:00 VVH DS 6 – Volleybalvereniging Zeewolde DS 5 De Sijpel H5: Martin Corten
20:00 VVH DS 7 – HVV DS 3 De Sijpel D2: Esmee Schuurkamp
20:00 VVH DS 3 – HVV DS 1 De Sijpel Epie Kluiver
20:00 VVH HS 4 – Langhenkel/HEC HS 1 De Sijpel Johan Bouman
vrijdag 15 december 2017
Zaalwacht: 19.15-sluit: H4: Ralf Timmer & Rick Schuurkamp
20:00 VVH DS 5 – Volleybalvereniging Zeewolde DS 4 De Sijpel H4: Niek Aikema
20:00 VVH HS 3 – Renswouw HS 2 De Sijpel Joop van Mechelen
20:00 VVH HS 5 – Volleybalvereniging Zeewolde HS 2 De Sijpel Mike van Moerkerk
20:00 VVH HS 6 – Hellas HS 2 De Sijpel D2: Esmee Nieuwenhuizen
zaterdag 16 december 2017
Zaalwacht: 08.30-11.45: D5 ? & ?
Zaalwacht: 11.45-15.00: H3: Henri Schuurkamp & Jorgen Nielsen
Zaalwacht: 15.00-sluit: D7: Marja Tiekink & Marieke Vijzelaar
9:00 VVH MB 4 – Hellas MB 1 De Sijpel 2 H1: Jesse Meijkamp
9:00 VVH MC 3 – Hellas MC 1 De Sijpel 2 D5: ?
9:00 VVH MC 2 – Volta MC 1 De Sijpel 2 H6: Peter Jongenotter
10:45 VVH MC 1 – SSS MC 1 De Sijpel 2 D2: Lotte van Voornveld
10:45 VVH JA 1 – Seesing Personeel Orion JA 1 De Sijpel 2 Eric den Hertog
10:45 VVH JC 1 – Auto van Oort/Rebelle JC 1 De Sijpel 2 H3: Alko Lenting
12:30 VVH MB 3 – Volta MB 2 De Sijpel 2 H4: Danny Nijenhuis
12:30 VVH DS 4 – HSC DS 2 De Sijpel 2 Niels Herzog
12:30 VVH MB 1 – Avior MB 2 De Sijpel 2 H4: Arie Petersen
14:45 VVH HS 1 – Renswouw HS 1 De Sijpel 2 NEVOBO
14:45 VVH DS 2 – Hellas DS 1 De Sijpel 2 Emiel de Vries
17:00 VVH DS 1 – VoCASA DS 3 De Sijpel 2 NEVOBO
  • Kom op tijd!!
  • Indien een team of scheidsrechter niet kan, dan zelf voor een vervanger zorgen.
  • Bij vragen kun je contact opnemen met Stephan Hermens:
    Telefoon: 06-425 395 62
    Email: scheidsrechters@vvharderwijk.nl
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on TumblrPin on PinterestShare on Google+Email this to someone