Zaalrooster 2 tot en met 18 mei 2017

Als gevolg van de nieuwe teamindelingen is er ook een nieuw zaalrooster gemaakt. In verband met de kwalificatietoernooien van de jeugd is er een zaalrooster gemaakt tot en met 18 mei. Daarna zal een ander rooster gaan gelden omdat we uit ervaring weten dat er steeds minder teams trainen in verband met beachen en einde seizoen.

Klik op onderstaande afbeelding voor het zaalrooster.

We zullen daarom de komende weken bij de teams inventariseren wie er wil blijven trainen tot eind mei en op basis daarvan een nieuw zaalrooster opstellen.

In verband met de vakantieperiode kunnen de seniorenteams in de week van 2 t/m 8 mei nog op hun oude tijd trainen. Het kan wel zijn dat dit op een ander veld is dan dat je gewend bent. Dames 7 en Heren 6 kunnen aankomende week nog gewoon op woensdag trainen.

Mochten zaken niet duidelijk zijn dan kan een mail gestuurd worden naar tc@vvharderwijk.nl.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on TumblrPin on PinterestShare on Google+Email this to someone