Voorlopige teamindeling senioren

Hierbij de voorlopige teamindelingen voor de seniorenteams voor komend seizoen. Wij hopen voor iedereen een passend team te hebben gevonden.

Bekijk de voorlopige teamindeling 2017-2018 (senioren).

Mochten er desondanks vragen en/of opmerkingen zijn dan kunnen die aan tc@vvharderwijk.nl worden gestuurd. Ook zal Niels Herzog namens de TC de komende weken tijdens de trainingen in de zaal aanwezig zijn om eventuele vragen te beantwoorden.

In verband met de vakantieperiode zullen we aankomende week nog in de oude samenstellingen trainen tenzij daar vanuit de teams/TC andere afspraken over zijn gemaakt. Vanaf 8 mei gaan de nieuwe indelingen in.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on TumblrPin on PinterestShare on Google+Email this to someone